Harmadszor is országos bajnok a Sauna Team Debrecen csapata Wellness május 15, 2016Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Harmadszor is országos bajnok a Sauna Team Debrecen csapata bejegyzéshez Sikerült a triplázás, a debreceni szaunamesterek idén is az ország legjobbjainak bizonyultak. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Tetszett? Oszd meg másokkal is!